Pendrive w Indywidualnym kształcie

Pendrive na zamówienie

Jednym z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych, po który chętnie sięgają nasi Klienci są pamięci USB z logo, ale dla najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą się wyróżnić oryginalnym kształtem, mamy coś wyjątkowego – pendrive na indywidualne zamówienie. Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do kreatywności i wyobraźni, więc  zlecenia tego typu to dla nas największa przyjemność. Produkcje pendrivów rozpoczynamy już od 50 sztuk, a ceny nie odbiegają od cen standardowych modeli USB – dzięki czemu jest to rozwiązanie dostępne dla każdego.

Przebieg Produkcji Pendriva

Wszystko zaczyna się w Twojej głowie.

Masz fajny pomysł, ale nie wiesz, od czego zacząć?  Nam wystarczy Twoje pierwsze wyobrażenie, szkic, rysunek, logo a może zdjęcie z inspiracją.  Prześlij je do nas.  Bez względu na to, jak skomplikowane jest Twój pomysł- wszystko jest do wykonania. Zgodnie z ustaleniami proponujemy rozwiązanie które będzie najlepsze dla Twojej koncepcji – kształt 2D lub 3D.

Projekt Pendriva

Początkowo na podstawie Twojego pomysłu wykonujemy wstępny projekt. Dobieramy kolory, wymiary oraz sposób otwierania. W cenie USB jest smycz lub brelok kulkowy, więc jeśli chciałbyś mieć je w swoim pendrivie, musimy znaleźć miejsce na jej montaż. Po otrzymaniu satysfakcjonującego projektu przechodzimy do wykonania wizualizacji 3D która w realistyczny sposób odzwierciedla  wygląd produktu końcowego. Mamy możliwość wykonania USB w indywidualnym kształcie w pojemnościach 1-64 GB, w wersji 2.0 i 3.0 – wybór zależy od Ciebie.

Prototyp – Pierwsza Sztuka

Pendrive w indywidualnym kształcie wykonywany jest za pomocą wtrysku materiału na matrycę. Standardowo ten model jest wykonywany z tworzywa PCV. Po akceptacji projekty 3D przechodzimy do  realizacji. Zależy nam na Twoim zadowoleniu z zamówienia, więc przed wykonaniem całego nakładu, tworzymy jedną sztukę którą dokładnie fotografujemy, a zdjęcia przesyłamy do Ciebie. Po akceptacji przechodzimy do produkcji całego nakładu. Jeśli nie zależy Ci na czasie , to istnieje również możliwość akceptacji na podstawie dostarczonej do Ciebie pierwszej sztuki.

Cały Nakład

Pierwsza sztuka zaakceptowana! Przechodzimy do produkcji całego nakładu. Podczas procesu produkcyjnego wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone kości pamięci renomowanych producentów, a PCV jest najwyższej jakości.

Czas produkcji od momentu Twojego pomysłu do otrzymania przesyłki z gotowymi pendrivami, to czas w którym realizuje się standardowe pendrivy ze znakowaniem. Nasze pendrive posiadają dwu letni okres gwarancji. Jeśli Twoim celem jest nadanie wyrazistości Twojej marce oraz  utrzymanie jej w pamięci Klientów i Kontrahentów – taki pendrive to idealne rozwiązanie!