Z całą pewnością każdy dobry gadżet reklamowy posiada kilka cech, które wyróżniają go spośród innych.

Dobra jakość
Funkcjonalność
Ciekawy wygląd

Potrzeby klientów są zmienne jak i okoliczności podczas których będą otrzymywać gadżet reklamowy. Warto więc przed wyborem produktu odpowiedzieć na pytania:

Jaka jest grupa docelowa / profil klienta odbiorcy gadżetu ( region, branża, profil zawodowy, zamożność, wiek etc.) ?
Jaki jest cel akcji promocyjnej ?
W jakim budżecie muszę się zmieścić?

Powszechnie znanym i niejednokrotnie wybieranym gadżetem są pamięci usb z nadrukiem. Na rynku pojawiają się w różnej formie, pod postacią długopisów USB, silikonowych breloków do kluczy, miniaturowych modeli ulubionych samochodów. Ostatnio popularność zyskał też pendrive z grawerem 3d w środku szklanej obudowy. Niewątpliwie są cenione za swoją przydatność w życiu codziennym – korzysta się z nich często a ich rozmiar jest niewielki więc i łatwy w transporcie. Poniżej kilka przykładów takich realizacji.

Pendrive z grawerem 3d
Pendrive z grawerem 3d
Pendrive z grawerem 3d

Godnym wspomnienia i coraz częściej wybieranym gadżetem elektronicznym jest Power bank z nadrukiem. Mimo iż producenci telefonów i tabletów robią wszystko aby ich baterie wytrzymały jak najdłużej, wciąż zdarzają się sytuacje w których zwyczajnie zostajemy “odcięci” od świata 🙂  Właśnie wtedy przyda nam się power bank. Szczególnie stanowi dobre rozwiązanie dla klientów, których praca związana jest z podróżami.

Pendrive z grawerem 3d
Pendrive z grawerem 3d

Równie praktycznym upominkiem firmowym jest organizer z nadrukiem. Niektóre firmy komponują całe zestawy składające się np.  wizytownika firmowego, notatnika, długopisu i teczki z nadrukiem.

Pendrive z grawerem 3d
Pendrive z grawerem 3d

Stosunkowo niedrogim, cenionym przez klientów narzędziem reklamowym są torby z nadrukiem. Ich mocnym atutem jest duża powierzchnia reklamowa i stosunkowo niska cena.

Pendrive z grawerem 3d
Pendrive z grawerem 3d